SERWIS R&D STOSIO to niezależny warsztat samochodowy w Dąbrowie Górniczej założony w 1989 roku. Przedmiotem działalności naszej firmy jest wykonywanie usług napraw mechanicznych oraz blacharsko-lakierniczych głównie samochodów osobowych i dostawczych z wykorzystaniem gotówkowych i bezgotówkowych form rozliczeń z Klientem.

Mamy wieloletnie doświadczenie w likwidacji szkód dla firm ubezpieczeniowych w zakresie napraw bezgotówkowych, wykonywania dokumentacji fotograficznej i kalkulacji. Prowadzimy cały proces zgłaszania szkody komunikacyjnej za klienta, który otrzymuje auto zastępcze na cały okres naprawy.

Wykonujemy przeglądy i naprawy oraz diagnostykę komputerową wszystkich modeli samochodów. Prowadzimy serwis wulkanizacyjny, a naszym klientom oferujemy bezpłatny magazyn opon. Prowadzimy też kompletny serwis klimatyzacji i wykonujemy geometrię pojazdów.

Od 2006 r. do napraw lakierniczych stosujemy technologię lakierów wodnych, posiadamy nowoczesną komorę lakierniczą, spełniającą wszystkie niezbędne wymagania, aby powłoka lakiernicza była idealna.